П`ятниця, 07.08.2020, 22:14
Вітаю Вас, Гість | RSS
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Укладка ковроліну

ковролин,Килимові покриття і килимова плитка випускаються з чітким дотриманням всіх нормативів виробництва, що забезпечує їх надійність і довговічність. Ви можете бути абсолютно упевнені в тому, що дана продукція повністю відповідає характеристикам, вказаним в супровідній документації.

Килимові покриття і плитка призначені для облаштування інтер'єру, тому, при установці килимового покриття і плитки, вкрай важливо, дотримуватись основних правил. Лише в цьому випадку Ви оримаєте оптимальний результат.Найважливішим питанням для кінцевого результату є підготовка основи:

ковролин

Підготовка основи здійснюється згідно СНИП 3.04.01-87, СНИП 2.03.13-88 і ДБН В.2.6-22-2001. Основава має бути достатньо міцною, рівною, сухою, очищеною від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію клею до основи (мастик, клеїв, масел і т. п.). Основу слід ретельно очистити від пилу за допомогою пилососа. Вологість основи не повинна перевищувати: 3% CM - для бетонних основ; 2% CM - для цементно-піщаних основ; 0,5% СМ - для ангідритових основ.При необхідності, перед укладанням підлогового покриття основу вирівнюють з використанням відповідної грунтовки і вирівнюючої суміші Thomsit DD, Thomsit DG або Thomsit DХ, а великі тріщини та вибоїни ремонтною сумішшю RS 88 . Вказані вирівнюючі суміші забезпечують необхідну якість основи (рівність і впитуючу здатність), що робить використання клеїв максимально ефективним. Перед вирівнюванням покриттів бетонні основи рекомендується обробити грунтовкою Thomsit R 777 без розбавлення або Thomsit R 766, розбавленою водою в співвідношенні 1:4; цементно-піщані і вирівнюючі шари - грунтовкою Thomsit R 777 з додаванням води в співвідношенні 1:3 або 1:4 залежно від міри водопоглинання основи. Ангидрітові основи і вирівнюючі шари рекомендується обробити грунтовкою Thomsit R 777, розбавленою водою в співвідношенні 1:1. Покриття можна укладати лише після повного висихання грунтовки, але не раніше чим через 24 години.Укладання коврових покриттів може здійснюватись на клея:- Thomsit : К 188Е, UK 200, UK 400;- Forbo : Star Tack 522, 425 Euroflex Standard;Клей- фіксатор:- Thomsit : ТК 199 або Т425;- Forbo: універсальний фіксатор 546.

ковролин
Вхід на сайт
Пошук