Вівторок, 11.08.2020, 06:58
Вітаю Вас, Гість | RSS
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Килимове покриття (ковролін)  - це таке покриття , яке створить атмосферу затишку та тепла у приміщенні будь-якого призначення. Велике розмаїття  кольорів та дизайнів допоможе втілити всі дизайнерські задуми.

Килимове покриття (ковролін) сприяє зниженню тиску на суглоби, полегшує та амортизує ходьбу. В офісах, де використовується ковролін,  співробітники менше втомлюються, довше зберігають працездатність. Килимове покриття  добре нейтралізує сторонні шуми, зменшує вібрації, термоізолює приміщення, що важливе, як для побутового, так і для комерційного використання.

Очевидно при виборі покриття на підлогу варто звернути увагу на ряд, основних, переваг якісного килимового покриття:

-       висока звуко- та теплоізоляція;

-       відчуття комфорту при ходьбі;

-       безпечність покриття;

-       зносостійкість;

-       широка кольорова гамма;

-       простота в прибиранні.

 Bastion  -коврове голкопробивне покриття з екстремальною зносостійкістю. Укладається в кінотеатрах, офісах, освітніх установах, магазинах і інших приміщеннях тих, що піддаються максимальному навантаженню. Виготовлений з поліпропіленового волокна голкопробивним способом, без основи. Виробник: Condor Carpet (Нідерланди) Ширина рулону: 2,0 і 4,0(м) Довжина намотування рулону: 35(м) Товщина загальна: 5,0(мм) Клас зносостійкості: 33 Вага покриття загальна: 1095гр/кв.м. Наявність пожежних сертифікатів.

ковролин

Ковролін для офісів з великою прохідністю

Ковролін для офісу Bastion ковролин

Вхід на сайт
Пошук