Понеділок, 10.08.2020, 07:58
Вітаю Вас, Гість | RSS
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Лінолеум: Standart Klasik та Kolor

АТ «Фатра» відноситься до числа крупних хвиробників пластмас (ПВХ, ПЄ, ПП, ПЕТ) в центральній Європі і займає вагому частину виробництва пластмас в Чехії. Основну виробничу групу продукції АТ «Фатра» складають покриття для підлог торгівельних марок «Lino Fatra» і «Thermofix». Одним з найзначніших сегментів ринку для АТ «Фатра» є ринок будівництва.
Продукція торгівельних марок «Lino Fatra» та «Thermofix» відповідає всім вимогам міжнародної системи стандартів ISO 9001, ISO 14001, має сертифікат відповідності, а також всі необхідні санітарно-гігієнічні висновки. Реальний термін експлуатації при інтенсивних навантаженнях складає 25-30 років в залежності від типу покриття.
ПП «Роана» пропонує наступні матеріали для підлог: модульна плитка преміум класу «Thermofix», комерційний лінолеум «Novoflor Extra», «Dual» та напівкомерційний лінолеум «Novoflor Standard».
Додаткво пропонуємо дві колекції антистатичного гомогенного лінолеуму «Elektrostatik» і «Dynamik». Проте акцентуємо вашу увагу на тому, що гетерогенні комерційні покриття являються менш маркими та менш вибагливими до прибирання та догляду за ними. Хочемо підкреслити, що набільш вдалими та зносостійкими колекціями, які користуються значним попитом і зарекомендували себе як більш надійні, є колекція «Novoflor Extra» та колекція «Thermofix».

Ще одна особливість лінолеуму ТМ "Lino Fatra", яку обов'язково хочу відмітити, Є невелика намотка рулонів 24м2.

Характеристики:

Товщина:1,5мм

Сфери використання:21-23, 31-32, 41

Товщина захисного шару:0,4мм  

Ширина:1500мм

Довжина рулону:16м

Маса одиниці площі:2450г

Сталість розмірів:<0,4%

Остаточна деформація:<0,1мм

Світлостійкість:мін. 6

Горючість:C1* Bfl-S1

Індекс поширення полум'я:макс.100

Гарантія:5 років

Протисковзаючі характеристики:µ>0,6

Стійкість до роликових стільців:пошкоджень немає

Для підлогі з підогрівом:пошкоджень немає 

Вхід на сайт
Пошук