Понеділок, 10.08.2020, 09:15
Вітаю Вас, Гість | RSS
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Задля забезпечення комфорту гостей, у більшості приміщень ГОТЕЛЮ укладають ковролін. Для гостей готелю таке підлогове покриття буде приємним, забезпечить комфорт, м'якість, полегшить ходьбу, нейтралізує сторонні шуми, зменшує вібрації також покращує теплоізоляцію приміщення.

Переваги якісних килимових матеріалів:

Звукоізоляція                                                                                                                                

        Поява всередині номеру сторонніх шумів справляє негативний вплив на жителів. У той же час килимове покриття поглинає звук до тридцяти децибел, у той час як у твердих покриттів  цей показник - від п'яти до п'ятнадцяти децибел.

Теплоізоляція                                                                                                                                       

        В результаті приклеювання килимового покриття на підлогу створюється свого роду тепловий бар'єр, що додатково зберігає близько десяти відсотків тепла. Також, килимове покриття під ногами завжди є теплим.

Безпека                                                                       

        Безпечність килимового покриття є безпечним, в першу чергу -  вони не слизькі навіть при вологому прибиранні. Також ковроліни володіють ортопедичними та амортизаційними властивостями. Ворсинки килимових покриттів м'які і пружні, що сприяє  зниженню навантаження на суглоби. Завдяки чому навіть при падінні зменшується імовірність травм.

Екологічність                                                                                                               

        Килимове покриття сприяє покращенню мікроклімату в приміщенні. Ковролін вловлює  пилюку, що є в повітрі кімнати та утримує  її на своїй поверхні. Тому  килимове покритя необхідно пилососити не рідше одного разу на тиждень.

Solid - килимове  покриття для приміщень загального призначення з великою прохідністю.  Килимове покриття  Solid виготовляється в Бельгії на підприємстві Балта Контракт, яке входить до групи компаній Балта Індастріз. Килимові покриття Балта Контракт відповідають всім європейським нормам по зносостійкості, збереження зовнішнього вигляду і вогнестійкості.  Ковролін  Solid випускається в рулонах 4х40м, з петлевим ворсом з поліаміду. Кольорова гамма з дев'яти забарвлень підійде під будь-який інтер'єр. Відмінною особливістю ковроліну  Solid є співвідношення ціни та якості.

Технічні характеристики:

  • Висота ворсу: 3,3 мм
  • Кількість вузлів: 238 600 г/м2
  • Загальна висота: 5,5 мм
  • Вага ворсу: 650 г/м2
  • Склад ворсу: 100% Polyolefin X-tron extra strong
  • Клас зносостійкості: 32
  • Шумопоглинання: 24 dB
  • Комфорт: LC2
  • Кількість кольорів: 9

Ковролін

ковролин

Вхід на сайт
Пошук